Uplynulé události

Neformální setkání pro ženy podnikatelky a online podnikatelky se koná v magickém historickém prostředí Nadace Josefa Plívy a v nádherné zahradě, která bude hlavním dějištěm celé akce. CÍTÍTE JAK ENERGIE S POSTUPUJÍCÍM JAREM STOUPÁ?

Znáte Nadační dům Nadace Josefa Plívy? ... je plný květin. A celý měsíc květen jich tam bude ještě více, protože probíhá výměna pokojových rostlin pod názvem Zapustit kořeny. Takže milovnice květin zapusťte kořeny - přineste do nadace nějakou pokojovku, kterou máte doma a zase si nějakou odneste. Těšíme se na Vás a Vaše zelené krasavice.

Přírodní učení a pochopení vztahu člověka a krajiny má mnoho podob. V domorodém pojetí je tato cesta k původnímu podobná přirozenému vzdělávání dětí. Vyberou si intuitivně svůj vzor. Pak dlouho pozorují, nějakou dobu se opičí a pak najednou začnou vnímat svoje vlastní nadání. Člověk, kterého si dítě vybralo se stává průvodcem.

S radostí vás zvu do útulného prostoru Nadace Josefa Plívy ve Svitavách, kde můžete vyzkoušet Aktivní meditaci, která proběhne 5.4. 2024. Začínáme v 18:30 hodin.