Uplynulé události

Kruh s Pavlem

24.02.2024

Na setkání si budeme povídat a hlavně prožívat již zmíněná témata v jednoduchých hrách. Miluju pohyb, tanec, zvuk, hlas, rytmus a kreativní způsob vyjadřování jako malování mandal nebo skládání koláží či modelování v hlíně a podobné uměleckokreativní činnosti. Dnešní doba si víc než kdy jindy žádá výkon, ovšem bez kvalitní relaxace nás vede k...

Jedná se o komponovaný pořad, jenž je spojen s údaji i příběhy dotýkající se židovské komunity města Svitavy.
Série "Večerů s židovskými příběhy" bude otevřena vyprávěním o paní Louise Hermanové, o Ervinu
Tragatschovi a o jejich rodinách.
" Více než patnáct let sbírám materiály dotýkající se "ztracené historie" 20.století - dokumentuji
informace z...

S radostí vás zvu do útulného prostoru tanečního sálu Nadace Josefa Plívy ve Svitavách, kde můžete vyzkoušet Aktivní meditaci, která proběhne 12.1. 2024. Začínáme v 18 hodin.

Jaké to je jít za svým snem? I když ostatním to může znít divně a nemožně. Někdy se uvnitř nás ozve volání a co se stane, když ho slyšíme a jdeme za ním? Adéla Marvanová je ženou, která si plní své sny a jde za voláním svého srdce. Přijďte si poslechnout její příběh, podívat se na film, který o...

Ženské kruhy

15.12.2023

Přijďte načerpat a zažít energii a sílu ženského kruhu. Přijďte zažít sebe samu a na chvíli vypnout a ponořit se. Čeká vás bezpečný prostor sdílení, tance a zpívání nebo můžete jenom naslouchat. Kruhy pořádáme pravidelně každý měsíc. Těšíme se na Vás.

Snové kruhy

06.12.2023

Patrik Antonio Kokeš k nám opět zavítá do Nadace a my se těšíme na společné sdílení snů, naslouchání, přítomný okamžik a vše, co má přijít. Protože kruh tvoříme my, naše příběhy a naše sny...... těšíme se. Tentokrát se sejdeme ve Skofce.