Uplynulé události

Zveme vás na 4. ročník festivalu probíhajícího v Nadačním domě. Letos je poprvé na více dnů, pokud si chcete užít atmosféru festivalu či bydlíte dále, je možné za poplatek v Nadačním domě přespat.

11.8.2023 ve sklepě Nadačního domu. Chcete vyzkoušet, jestli je to jiné, poslouchat přírodní hudební nástroje se zavřenýma očima nebo ve tmě? Můžete.

O tmě ve tmě

19.05.2023

Pavel Hak již několikrát ve tmě byl. Můžete se ptát, můžete ochutnat, vyzkoušet...

ZUŠ OPEN

16.05.2023

Celostátní festival základních uměleckých škol ZUŠ OPEN. Během dvou týdnů od 21. května do 4. června opět ožijí parky, náměstí, kostely a celá řada dalších veřejných míst zdarma přístupným programem sestavovaným z nejrůznějších koncertů, divadelních či tanečních představení i výstav. Festival pořádá Nadační fond Magdaleny Kožené ve spolupráci s...

Zakladatel nadace František Plíva by letos 17. května oslavil 86 let. Nadační dům vytvořil pro společná setkávání, tak se pojďme setkat při divadle a koncertě a společně si na Františka zavzpomínat.


Darovat i odnést si věci můžete kdykoliv v uvedených časech. Věci přijímáme v krabicích nebo v taškách. Musí být čisté a použitelné alespoň na náhradní díly. Nelze darovat živá zvířata a předměty, jejichž darování a držení je v rozporu s legislativou platnou v ČR. Od každého dárce vybíráme vratnou zálohu ve výši 50 Kč. Nevyzvednuté věci likvidujeme...