"PODPORUJEME KOMUNITNÍ A OSVĚTOVOU ČINNOST, VZDĚLÁVÁNÍ, ROZVOJ KULTURY, CHARITATIVNÍ, HUMANITÁRNÍ A DOBROČINNÉ AKTIVITY. JSME MÍSTEM PRO SETKÁVÁNÍ."


Zajímá tě víc a chceš být součástí? Zapoj se :-)


Tvoje pomoc může mít velký dopad: Vytváříme a udržujeme inspirativní prostor. Podporujeme komunitu a tím i vznik občanské společnosti, kde aktivní lidé berou zodpovědnost za sebe i své okolí do vlastních rukou.

Dary veřejnosti nám pomáhají udržet Nadační dům pěkný, čistý a funkční.

Nadace Josefa Plívy financuje provoz Nadačního domu z pronájmů prostor. 

Na část provozních nákladů přispívá i Město Svitavy, tato částka však zdaleka nepokrývá provoz ani ceny vzrůstajících energií. Na údržbu a nákup nového vybavení a revitalizaci prostor už nezbývají prostředky. 

Lidé, kteří s námi spolupracují, toto činí bez nároku na honorář. Jako organizace neziskového sektoru se neobejdeme bez dobrovolníků a dárců. 

Jak se můžeš zapojit?

1/ DOBROVOLNICTVÍM

2/ FINANČNÍM DAREM

3/ VĚCNÝM DAREM A FIREMNÍ PODPOROU

4/ ŠÍŘENÍM DOBRÉHO JMÉNA

5/ POŘÁDÁNÍM AKTIVIT


1) DOBROVOLNICTVÍM

Dobrovolná činnost je základem fungování nadace. Nadační dům potřebuje ke svému provozu dobrovolníky. Bez jejich pomoci bychom se neobešli. Dobrovolnictví přináší nové zážitky, zkušenosti, příležitost ke spolupráci, nové dovednosti i přátele. Máte-li chuť se zapojit do provozu či údržby Nadačního domu, ozvěte se nám. 

Zapojit se můžete jak jednorázově např. při úklidu zahrady, přesazování kytek, úklidu po rekonstrukcích nebo dlouhodobě jako koordinátoři akcí, které v Nadačním domě pořádáme. Koordinátory hledáme jak pro již zavedené akce, tak rádi podpoříme vaše vlastní iniciativy. Nadace je víceúčelový prostor, kde se dají hrát hry, pořádat kulturní akce, cvičení atd. Pokud rádi organizujete, pak je to pro vás dobrá příležitost.

Přihlásit se můžete zde nebo na nějaké akci pořádané nadací či v kavárně Šálek štěstí, jehož majitelé s nadací spolupracují.

Můžeš se stát také členem spolku Společně k sobě z.s., který pořádá některé akce v Nadačním domě.
2) FINANČNÍ DAREM

Jednorázovou platbou pomocí QR kódů nebo trvalým příkazem přes transparentní účet: 2600372157/2010 (Fio banka)  https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2600372157

Pokud nepoužijete QR kód, do zprávy pro příjemce zapište DAR. Pokud potřebujete doklad o zaplacení daru, napište nám na nadacejosefaplivy@gmail.com.


3) VĚCNÝM DAREM A FIREMNÍ PODPOROU

Stmelte firemní kolektiv a vylepšete společensko-odpovědný profil vaší firmy. Např. uspořádáním finanční či materiální sbírky. Kontaktujte nás, rádi s vámi probereme, co právě potřebujeme: nadacejosefaplivy@gmail.com

Firemní dárcovství

Pro zajištění činnosti naší organizace hledáme dlouhodobé firemní partnery, kteří by nás chtěli finančně či jinou formou podporovat. Podpora bude smluvně ošetřena darovací smlouvou. Nabízíme dlouhodobý vztah založený na transparentnosti a důvěře.

Kontakt:

Mgr. Jiří Petr / Předseda správní rady, email: nadacejosefaplivy@gmail.com

4) ŠÍŘENÍM DOBRÉHO JMÉNA

Sdílejte informace o naší práci a aktivitách s vašimi blízkými a známými. Pracujete-li v médiích, napište o nás.


 5) POŘÁDÁNÍM AKTIVIT 

Vyberete si Nadační dům jako místo pro vaši další akci. Možné jsou i celovíkendové semináře. 


Děkujeme za tvou podporu


Chci mít přehled o všech novinkách

Chci vědět o všem, co se v nadaci děje. Jdu do toho s vámi!

Podporují nás

Město Svitavy

Nadace VIA

Pardubický kraj
Pardubický kraj