Uplynulé události

Jsi někdy unavený/á z konverzace o stejných věcech se stejnými lidmi? Zajímalo by tě, jaké by bylo potkat se s cizími lidmi, přeskočit zdvořilostní řeči a popovídat si s nimi o tématech, které jdou hlouběji? Pak jsi na správném místě.

Porodní asistentka Mgr. Zuzana Vocásková vám představí metodu, která je šetrná k ženskému tělu bez chemie a hormonů.

Přijď se seznámit s terapeutickou technikou - harmonizace tělovými svícemi - která pramení z pradávné historie - znali ji nejen domorodé národy Ameriky, indiáni, ale i starověké slovanské národy, sibiřští šamani a hlavně Keltové.Tělová svíce odvádí nečistoty z části těla, na kterou je aplikována, uvolňuje a čistí postižené místo, poskytuje uvolnění...

Setkání s Monikou Michaelovou na téma voda. Povídání o Moničiných cestách k Indiánům kmene Kogi, o vodě a o indiánské moudrosti.Namístě bude možné zakoupit tašky ušité od domorodých žen Kogi(https://www.dobrosop.cz/)Nebo též překrásné peříčkové naušnice(https://ptaciatelier.cz/)
Vstupné 200,-
rezervace ne tel. 739 028 831nebo na mailu:...

Kromě pravidelných aktivit u nás najdete i ty jednorázové. Pokud máte tipy na uspořádání akcí, jsme otevření spolupráci. Díky vám Nadace žije.

Darovat i odnést si věci můžete kdykoliv v uvedených časech. Věci přijímáme v krabicích nebo v taškách. Musí být čisté a použitelné alespoň na náhradní díly. Nelze darovat živá zvířata a předměty, jejichž darování a držení je v rozporu s legislativou platnou v ČR. Od každého dárce vybíráme vratnou zálohu ve výši 50 Kč. Nevyzvednuté věci likvidujeme...