Uplynulé události

Máš ráda tanec a hudbu ? Chceš se více propojit se sebou a s druhými ? Ráda by ses cítila dobře a uvolněně ve svém těle?Přijď si užít sebe sama i přítomnost ostatních v tanci, v pohybu, který probouzí, oživuje, naplňuje a léčí. Přijď rozproudit svou živost a uvolnit se do svojí zářivosti. Moudrost našeho těla je nezměrná a tanec...

Snové Kruhy

15.03.2023

Setkání s Patrikem Antonio Kokešem, bude zaměřeno na sdílení snů. Třeba se inspirujete a odnesete si náhled na svůj sen z úhlu, který jste dosud neviděli.

Jsi někdy unavený/á z konverzace o stejných věcech se stejnými lidmi? Zajímalo by tě, jaké by bylo potkat se s cizími lidmi, přeskočit zdvořilostní řeči a popovídat si s nimi o tématech, které jdou hlouběji? Pak jsi na správném místě.

Hudební džem

01.03.2023

Pojďme společně tvořit a improvizovat, nemusíš umět noty ani být velký hudebník. Společně se naladíme a necháme se unášet rytmem, každý se zapojí tak, jak to cítí. Nebo klidně můžeš jenom poslouchat a rozjímat :-)

Srdečně a s velkou radostí vás společně akustickým duem Radka a Soni Malých z kapely Tranzan zveme na společné setkání a hudební zážitek.