TRANZAN v nadaci

17.02.2023

Začátek v 18 hodin. 

Srdečně a s velkou radostí vás společně akustickým duem Radka a Soni Malých z kapely Tranzan zveme na společné setkání a hudební zážitek. 

Hudba o životě, smrti a o tom, co je mezi tím.

Hudební skupina Tranzan společně tvoří od roku 2014. I přes výlety do různých forem a stylů je jejím domovem píseň. Silná vědomá sdělení, zpěv sdílený s publikem, divoké taneční rytmy, meditační klid to jsou prameny, které se spojují v jedinou řeku lásky a vděčnosti. Písně, které skrze Tranzan proudí, jsou čistou oslavou bytí. Nechybí tedy u zrození, svatby, smrti, obřadů věnovaných živlům, ročním obdobím či oslavy právě této chvíle. Ponořte se do tohoto proudu a nechte se unášet. Vše, co se na této cestě bude dít, je v pořádku.

Můžete tančit, zpívat nebo se jen v klidu usadit s šálkem čaje a nechat se nést písněmi, které jsou čistou oslavou radosti ze života. Koncert bude trvat cca. 2 hodiny a po koncertu bude možné ještě pobýt v příjemné atmosféře podobně naladěných lidí. Děti, kterým se podobná setkání líbí, jsou vítány a do 12 let (včetně) mají vstup zdarma.

Vzhledem k velikosti sálu je počet míst omezen.


Facebooková událost: 

bit.ly/3hINabm


Spotify:

https://open.spotify.com/artist/3nikcFX8Y3lbYJ0p27CNm0


Youtube: Tranzan - Album Zemi

https://www.youtube.com/watch?v=mH8dR3gGbSk&list=OLAK5uy_k5gzmgxn4NwWrvzh4qZKVnm7ialmlF8_U


Vstupenky koupíte zde:

https://www.smsticket.cz/vstupenky/33098-tranzan-v-nadaci