Smysluplné rozhovory

19.01.2023

Jsi někdy unavený/á z konverzace o stejných věcech se stejnými lidmi? Zajímalo by tě, jaké by bylo potkat se s cizími lidmi, přeskočit zdvořilostní řeči a popovídat si s nimi o tématech, které jdou hlouběji? Pak jsi na správném místě.

Paradoxně, čím víc máme komunikačních prostředků, tím méně si povídáme z očí do očí. Spousta rozhovorů plyne pouze po povrchu, ubývá upřímných sdílení. Přitom za běžnými tématy se skrývají naše sny, bolesti, touhy i trápení. Odpovědi, které vyvolávají v tobě i posluchači emoce. Protože jsou upřímné a opravdové.


Nejde o přednášku. Mám rád konverzace, po kterých mám problém usnout, a zajímá mě, jaké to je přeskočit fráze a bavit se s cizími lidmi o otázkách, se kterými se svěřujeme třeba jenom svým blízkým... nebo také vůbec nikomu.

Více o smysluplných rozhovorech najdete zde: www.smysluplnerozhovory.cz
JAK BUDE SETKÁNÍ PROBÍHAT?

Ve skupině budeme losovat kartičky s otázkami, o kterých se běžně nebavíme a které by nás měly vést k zamyšlení a sdílení. Nad některými tématy můžeme diskutovat, některá v rychlosti přejít. Vše záleží na rozpoložení skupiny. Samozřejmostí je, že se každý může vyjádřit a současně nikdo nebude nucen odpovídat na otázky, na které nechce.

Přijít může kdokoliv, kdo se rád baví s lidmi a chce zkusit něco netradičního.


REGISTRACE:

Pro zachování atmosféry setkání, a aby měl každý dost prostoru, je počet míst omezen. Prosím, registrujte si své místo ve formuláři níže

Vstupenku si můžete zakoupit zde přes QR kód nebo provést rezervaci místa a vstupenku si koupit na místě. Doporučený minimální příspěvek je 100 Kč a bude využit na rozvoj nadace. 


Facebooková událost zde bit.ly/3PhKgqi

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.