Smysluplné rozhovory

24.11.2022

Jsi někdy unavený/á z konverzace o stejných věcech se stejnými lidmi? Zajímalo by tě, jaké by bylo potkat se s cizími lidmi, přeskočit zdvořilostní řeči a popovídat si s nimi o tématech, které jdou hlouběji? Pak jsi na správném místě.

Paradoxně, čím víc máme komunikačních prostředků, tím méně si povídáme z očí do očí. Spousta rozhovorů plyne pouze po povrchu, ubývá upřímných sdílení. Přitom za běžnými tématy se skrývají naše sny, bolesti, touhy i trápení. Odpovědi, které vyvolávají v tobě i posluchači emoce. Protože jsou upřímné a opravdové.Nejde o přednášku. Mám rád konverzace, po kterých mám problém usnout, a zajímá mě, jaké to je přeskočit fráze a bavit se s cizími lidmi o otázkách, se kterými se svěřujeme třeba jenom svým blízkým... nebo také vůbec nikomu.


Více o smysluplných rozhovorech najdete zde: www.smysluplnerozhovory.cz

Jak bude setkání probíhat?
Ve skupině budeme losovat kartičky s otázkami, o kterých se běžně nebavíme a které by nás měly vést k zamyšlení a sdílení. Nad některými tématy můžeme diskutovat, některá v rychlosti přejít. Vše záleží na rozpoložení skupiny. Samozřejmostí je, že se každý může vyjádřit a současně nikdo nebude nucen odpovídat na otázky, na které nechce.

Přijít může kdokoliv, kdo se rád baví s lidmi a chce zkusit něco netradičního.

REGISTRACE:

Pro zachování atmosféry setkání, a aby měl každý dost prostoru, je počet míst omezen. Prosím, registrujte si své místo na e-mailu: rezbarpetr@gmail.comPříspěvek na organizaci je 100 Kč a bude využit na rozvoj nadace. Místo konání: Svitavy, bude upřesněno. Setkáním vás provede: Petr Novotný

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.