Ecstatic Wednesday Wave

22.02.2023

Ecstatic Wednesday Wave 22. 2. 2023 od 17hod.

Zdravím tě, možná tě to volá vyzkoušet něco nového a právě proto čteš teď tyto řádky. Miluješ hudbu a tanec, ale už tě nebaví alkohol a prostředí tanečních klubů nebo diskoték. Pak jsi tu správně, protože to máme stejně. Tak se zrodil nápad jít čistou cestou vědomých párty Ecstatic Dance, kde můžeš prožít transformační zážitek v naprosté svobodě a radosti.


NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

3.5 hodiny hudby a tance
DJ MARTIN PALLA
Společná meditace
Bezpečný prostor
Vzájemné sdílení

PROGRAM

17:00 - Otevření prostoru
17:30 - Společný uvítací kruh
18:00 - DJ Martin Palla - Ecstatic Dance + Didgeridoo a perkuse
21:30 - Závěrečný kruh se sdílením, zklidnění a odpočinek

22:00 - Rozloučení


CO JE TO ECSTATIC DANCE?

Ecstatic Dance je nový způsob pojetí tance. Vědomý spontánní pohyb bez alkoholu nebo drog v bezpečném prostředí podobně naladěných lidí. Je založený na intuitivním a svobodném projevu, bez potřeby přesné techniky nebo napodobování ostatních.Prostě se uvolníte a otevřete vibracím a rytmům, kterými se necháte unášet. Pohybem se uvolňuje napětí v těle a svalech, tím pak dochází léčení nervového systému. Je to velká radost a oslava života, zároveň též svoboda ve vyjádření každého člověka svým jedinečným projevem.Ecstatic Dance není jen o tanci, ale i o vnitřní práci a sebe-léčení.

DJ MARTIN PALLA je jedním z hlavních organizátorů Body Mind Spirit festivalu ve Svitavách. Na cestu seberozvoje se vydal v roce 2012, po narození syna. Zajímají ho východní nauky, šamanismus, léčivé nástroje, rituály, meditace a zdravý životní styl. Jeho radostí je pěstování rostlin, zvláště pak mexických kaktusů.Od roku 2005 dobu se věnoval Djingu elektronické hudby, nejdříve techna, minimalu postupně směřoval k melodičtějšímu Liquid Drum & Bassu. V současnosti je aktivní jako Ecstatic Dance DJ. V roce 2022 založil Ecstatic Dance Svitavy, spolupracuje také s projektem Orlický Ecstatic. Stále objevuje novou inspiraci, při svém hraní hudbu kombinuje s různými etnickými nástroji např. didgeridoo, perkuse nebo tibetské mísy."Je to pro mě nová úžasná cesta, která propojuje Djing se hrou na skutečné nástroje - zároveň se spirituálním přesahem. Miluji proces vytváření příběhu prostřednictvím hudby."


OBČERSTVENÍ 

Na pití budou připravené čaje a voda. Volně bude na stolech ovoce a ořechy. Pokud budete chtít, můžete přivézt vlastní dobroty, třeba i na společný stůl pro ostatní.


PRAVIDLA VEČERA

• tančíme naboso, bez vlivu alkoholu a drog

• v prostoru, kde tančíme nemluvíme

• během večera není povoleno pořizovat fotografie nebo video záznamy

VSTUPNÉ 

280 Kč na místě. Děti do 12ti let mají vstup ZDARMA.


Facebooková událost:

https://www.facebook.com/events/421911076785942